Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kaliteli ve Özgün Vintage Kıyafetler

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Kaliteli ve Özgün Vintage Kıyafetler

  Site Adı: Vintage Giyim - Kalite ve Özgün Vintage Kıyafetler
  Site Konusu: Vintage giyim son dönemlerde en çok rağbet gören giyim tarzları arasında yer almaktadır. Son yıllarda yapılan yerli veya yabancı diziler ve filmler bu giyim türünü de ön plana çıkartmaktadır.
  Site Alt Yapısı: Kurumsal
  Sitenin Açılış Tarihi: 2021

  Vintage giyim tarzı, özellikle son dönemlerde çekilen dizi ve filmlerde ön plana çıkartıldığı için ülkemizde de birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Ünlü oyuncular, şarkıcılar, futbolcular ve sanatçılar katıldıkları davetlerde veya günlük hayatlarında Vintage giyim tarzını tercih etmektedir. Bu giyim tarzı genellikle 1950, 1960 ve 1980 gibi yıllardaki moda olmuş giysilerin yeniden dizayn edilmesiyle ortaya çıkmıştır. Dünya çapındaki önemli giyim şirketlerinin de bu alanda özel ürünler üretmesiyle birlikte bu giyim tarzı çok daha popüler hale gelmiştir. Yine dünyada en çok tanınan ünlülerden olan; Julia Roberts, Kate Moss ve Dita Von Teese gibi oyuncuların da bu giyim tarzını benimsemesiyle birlikte bu ürünlere olan rağbet artmıştır.

  Vintage ürünler arasında en çok tercih edilen ürünlerin başında da gömlek modelleri gelmektedir. Kadınlara ve Erkeklere özel olarak üretilen gömlek modelleri, mevsim farketmeksizin insanların giydiği ürünler haline gelmiştir. Vintage kıyafetleri tanımlamak gerekirse, bir markaya ait sadece o döneme özgü olarak tasarlanmış, hiç kullanılmamış ve tamamen üretildiği dönemin izlerini taşıyan ürünlerdir.

  Şirket Adresi: Bosna Hersek, Osmanlı Cd. No:3 D:6, 42250 Selçuklu/Konya
  Şirket Telefonu: 05462862040
  En son düzenleyen Kalavun54; Dün, 03:28 PM.
Hazırlanıyor...
X